Narozeninová oslava se přehoupne do festivalu!

Když jste zmeškali krájení nejdelšího dortu na Slovensku na Kolonádově mostě v Piešťanech, nesmuťte. Oslavy 110. výročí hotelu Thermia Palace tím teprve začaly!

První májová neděle byla sladká, nejsladší. Polibky pod třešněmi ale i překrásně rozkvetlými magnóliemi na piešťanském Lázeňském ostrově chutnaly láskou a neuvěřitelným 118 metrovým Sacherovým dortem, ze kterého ochutnal každý, kdo přišel symbolicky popřát „všechno nejlepší“ první dámě lázeňského ostrova – 5* lázeňskému hotelu Ther.

Oslava výročí této secesní krasavice naplní nejbližší měsíce kulturním programem, který bude jen další třešničkou vašeho už tak luxusně a zdravě stráveného času v lázních. Thermia Palace s láskou nabízí již celých 110. let své poklady všem, kdo neváhají a vybírají si pro sebe jen to nejlepší.

Ať žije královna!
První a dodnes nejvyhledávanější 5* lázeňský hotel na Slovensku není výjimečný jen svou úspěšnou a zajímavou historií. Stejně lákavá je i jeho současnost! Patří do sítě Ensana Health Spa Hotels, která zastřešuje jen kvalitní lázeňské hotely ve Spojeném království, Rumunsku, Maďarsku, Česku a na Slovensku hned ve dvou lokacích – v Piešťanech a také ve Smrdácích.

Hotely zařazené do této sítě nabízejí kromě ubytovacích služeb v krásném a zdravém prostředí i benefit v podobě léčivých zdrojů s léty prokázanými příznivými účinky na zdraví. V Piešťanech to platí vícenásobně.

Poloha na Lázeňském ostrově v objetí překrásného rozkvetlého lázeňského parku činí z Thermia Palace oázu, ve které najdou svůj pramen zdraví všichni toužící po odpočinku, wellnessu a léčivých procedurách, které uleví od bolestí pohybového aparátu.

Rezervujte si svůj pobyt v Thermia Palce ještě dnes! Volná místa během festivalu Art Noveau rychle utrácejí!

Když si chcete kromě vysokého standardu, na který se můžete spolehnout vždy dopřát i něco z oslav jubilea hotelu, myslete už teď na poslední květnový víkend, který zpestří program s Cikánskými ďábly.

Koncem června si zase přijdou na své všichni milovníci Marie Čírové – večer 24. 6 bude patřit jejímu koncertu. V červenci hosty hotelu potěší koncertem Peter Cmorík is Peter Cmorík Band a srpen otevřou Fragile svým a capella koncertem, který se uskuteční 6. 8. 2022. Září nijak nezaostane za ostatními měsíci – hned z jeho kraje na Lázeňském ostrově zazpívá Dara Rolins!

V průběhu července se hosté na piešťanském Lázeňském ostrově mohou těšit na 1. ročník festivalu Art Noveau – Zlatý věk Piešťan, který bude po úspěšném nultém ročníku opět nabit skvělým programem. Do tajů perly secese, hotelu Thermia Palace nahlédnete na vernisáži výstavy fotografií a dobových písemností a také formou odborné přednášky. Zajímavých akcí svázaných s historií Piešťan a piešťanského Lázeňského ostrova bude během festivalu několik. Můžete si vybrat podle svého gusta – ať už inklinujete k přednáškám, k výstavám, nebo se raději dáte zlákat na Kloboukový piknik či víkend s Red Cat Cabaret. Celý program festivalu Art Noveau – Zlatý věk Piešťan naleznete také přímo na stránce.

Přijeďte a vychutnejte si luxusní 5* hotel Thermia Palace, ideální během festivalu. Když se vám to nepodaří v termínu od 6. 6. do 12. 6., Piešťany si užijete kdykoli během té krásnější, sluneční části roku. Nasajte atmosféru, kterou mají jedině vychycené lázeňské destinace, mezi které se Piešťany v celoslovenském i světovém měřítku jednoznačně řadí.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Sestra mi vždy záviděla muže: Až do tohoto momentu, kdy se karta obrátila a já jsem pochopila, jak se cítí

"Kateřina byla moje jediná sestra a že mezi námi byl jen něco přes roční věkový rozdíl, rozuměli jsme si lépe než všichni ostatní sourozenci....

Láska nemusí vždy vyprchat

Dotýkej se mě. To bylo mé zbožné přání. Poprvé jsme se ocitli u našich sami doma. Před námi ležela miska pistáciových oříšků a v...

Láska, která nás zachránila

Přitulila jsem se k němu a začala jsem i jemu svlékat zmoklé věci. Bylo jasné, že teď sem nikdo nepřijde. Byli jsme tady sami....

Snídáme ho, oběd, večeře: Neodmyslitelná součást jídelníčku, ale o jeho vlivu na zdraví víme málo

Snídáme ho, oběd, večeře. Pečivo je neodmyslitelná součást našeho jídelníčku a přesto o něm a jeho vlivu na zdraví víme stále až překvapivě málo....

Jak začít s otužováním

V posledních letech se celosvětově rozmohl fenomén jménem otužování. Co všechny tolik láká na ponořování se do ledové vody nebo na každodenní ranní ledové...