Narozeninová oslava se přehoupne do festivalu!

Když jste zmeškali krájení nejdelšího dortu na Slovensku na Kolonádově mostě v Piešťanech, nesmuťte. Oslavy 110. výročí hotelu Thermia Palace tím teprve začaly!

První májová neděle byla sladká, nejsladší. Polibky pod třešněmi ale i překrásně rozkvetlými magnóliemi na piešťanském Lázeňském ostrově chutnaly láskou a neuvěřitelným 118 metrovým Sacherovým dortem, ze kterého ochutnal každý, kdo přišel symbolicky popřát „všechno nejlepší“ první dámě lázeňského ostrova – 5* lázeňskému hotelu Ther.

Oslava výročí této secesní krasavice naplní nejbližší měsíce kulturním programem, který bude jen další třešničkou vašeho už tak luxusně a zdravě stráveného času v lázních. Thermia Palace s láskou nabízí již celých 110. let své poklady všem, kdo neváhají a vybírají si pro sebe jen to nejlepší.

Ať žije královna!
První a dodnes nejvyhledávanější 5* lázeňský hotel na Slovensku není výjimečný jen svou úspěšnou a zajímavou historií. Stejně lákavá je i jeho současnost! Patří do sítě Ensana Health Spa Hotels, která zastřešuje jen kvalitní lázeňské hotely ve Spojeném království, Rumunsku, Maďarsku, Česku a na Slovensku hned ve dvou lokacích – v Piešťanech a také ve Smrdácích.

Hotely zařazené do této sítě nabízejí kromě ubytovacích služeb v krásném a zdravém prostředí i benefit v podobě léčivých zdrojů s léty prokázanými příznivými účinky na zdraví. V Piešťanech to platí vícenásobně.

Poloha na Lázeňském ostrově v objetí překrásného rozkvetlého lázeňského parku činí z Thermia Palace oázu, ve které najdou svůj pramen zdraví všichni toužící po odpočinku, wellnessu a léčivých procedurách, které uleví od bolestí pohybového aparátu.

Rezervujte si svůj pobyt v Thermia Palce ještě dnes! Volná místa během festivalu Art Noveau rychle utrácejí!

Když si chcete kromě vysokého standardu, na který se můžete spolehnout vždy dopřát i něco z oslav jubilea hotelu, myslete už teď na poslední květnový víkend, který zpestří program s Cikánskými ďábly.

Koncem června si zase přijdou na své všichni milovníci Marie Čírové – večer 24. 6 bude patřit jejímu koncertu. V červenci hosty hotelu potěší koncertem Peter Cmorík is Peter Cmorík Band a srpen otevřou Fragile svým a capella koncertem, který se uskuteční 6. 8. 2022. Září nijak nezaostane za ostatními měsíci – hned z jeho kraje na Lázeňském ostrově zazpívá Dara Rolins!

V průběhu července se hosté na piešťanském Lázeňském ostrově mohou těšit na 1. ročník festivalu Art Noveau – Zlatý věk Piešťan, který bude po úspěšném nultém ročníku opět nabit skvělým programem. Do tajů perly secese, hotelu Thermia Palace nahlédnete na vernisáži výstavy fotografií a dobových písemností a také formou odborné přednášky. Zajímavých akcí svázaných s historií Piešťan a piešťanského Lázeňského ostrova bude během festivalu několik. Můžete si vybrat podle svého gusta – ať už inklinujete k přednáškám, k výstavám, nebo se raději dáte zlákat na Kloboukový piknik či víkend s Red Cat Cabaret. Celý program festivalu Art Noveau – Zlatý věk Piešťan naleznete také přímo na stránce.

Přijeďte a vychutnejte si luxusní 5* hotel Thermia Palace, ideální během festivalu. Když se vám to nepodaří v termínu od 6. 6. do 12. 6., Piešťany si užijete kdykoli během té krásnější, sluneční části roku. Nasajte atmosféru, kterou mají jedině vychycené lázeňské destinace, mezi které se Piešťany v celoslovenském i světovém měřítku jednoznačně řadí.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Jak začít s otužováním

V posledních letech se celosvětově rozmohl fenomén jménem otužování. Co všechny tolik láká na ponořování se do ledové vody nebo na každodenní ranní ledové...

Otce jsem naposledy viděla jako malá: Až po letech mi vysvětlil, že za jeho odchodem stála tato absurdita

Petra měla se svým otcem neuvěřitelně skvělý vztah. Byl pro ni hrdinou a vzorem zároveň, cítila se jako jeho malá princezna. Věděla, že tvrdě...

Stačí k pohodlnému životu v domě 40 metrů čtverečních? Podívejte se, co dokáže flexibilní dispozice

Na pozemku stála opuštěná hospodářská stavba. Kdysi se používala pro skladování krmiv a zemědělských nástrojů. Celá budova byla postavena v tradičním lokálním stylu. Přestože...

Láska nemusí vždy vyprchat

Dotýkej se mě. To bylo mé zbožné přání. Poprvé jsme se ocitli u našich sami doma. Před námi ležela miska pistáciových oříšků a v...

Nejlepší čaje na hubnutí: Tyto dokáží zrychlit metabolismus, spalování tuků a snížit krevní tlak

Některé čaje dokážou zrychlit metabolismus a tím i spalování tuků. Kupujte ale čaje kvalitní, nejlépe v čajovnách. Tam byste měli mít jistotu, že obsahují...