Kromě nádherných rób jsme viděli i módní přešlapy: Výběr těchto šatů nebyl nejšťastnější, kterým kráskám to v Cannes nevyšlo?

Ne vždy sáhneme po kouscích, které nám sluší nebo jsou trendy. I na festivalu v Cannes jsme viděli několik modelů šatů, které nebyly příliš vábivé.

Letošní festival v Cannes přinesl nové módní inspirace. Viděli jsme několik dokonalých outfitů, které hvězdné krásky předváděly na červeném koberci s noblesou. Byly však také takové, které nestavily na naprosto lichotivé kousky. Podívejte se, jaký chic model měla na sobě například Julia Roberts:

Módní „nedokonalosti“ z Cannes 2022
Na každém červeném koberci se objeví také modely šatů, které jsou něčím zvláštní a zcela nevyhovují estetickému cítění módních nadšenců. Posuzování toho, co je a co není vhodné, pěkné či trendy je sice velmi subjektivní, avšak většinou se velká část pozorovatelů shodne na nějakém nesouladu.

Při pohledu na takové šaty máme pocit, že nám něco nesedí, něco je nesprávné, jsou možná velmi výstřední, mají deformující střih či zvláštní barvu. I takové kousky se objevily během festivalu v Cannes. Pojďte se s námi podívat na róby, které bychom my přehodnotili.

Frederique Bel
Francouzská herečka a modelka Frederique Bel si dala na sobě vícebarevné mini šaty, které byly nejen příliš „kikiriki“, ale i střihově neseděly na postavě. Toto je za nás jednoznačně nešťastný výběr.

Leonie Hanne
Blogerka Leonie Hanne nevypadala úplně nejhůře. Světle modrá barva jí velmi sluší, ovšem kombinace korzetu jen s honosnou vlečkou působila nějak nedokončeně. Leonie byla nádherná, ale šatům ještě něco chybělo k tomu, aby působily chic a ne vulgárně.

Tallia Storm
Zpěvačka Tallia Storm také vsadila na barevné šaty. Méně je někdy více a to je přesný příklad toho, když jsou šaty spíše kousek na odiv ve výloze než umělecké dílo, než model vhodný k nošení. Tallia v nich působí nestylově a inflantilně, jednoduše to celé spolu neladí, je to překombinované a nevkusné.

Carole Bouquet
Francouzská herečka Carole Bouquet přišla na červený koberec v černých šatech s květinovým dekoltem a bílým límcem. Tento model byl něčím nelichotivý, kombinace límce, výšivky a celého provedení nebyla nejkrásnější a Carole v tomto kousku zanikla.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Nevěděla jsem si představit, že se najde muž hodný mé dcery: Tvrdohlavost mě v našem vztahu naučila jedno

Myslela jsem si, že se můj postoj změní tím, jak budou děti růst, ale situace se pouze zhoršovala. Čím více měli potřebu trávit čas...

Otec se chvíli po rozvodu s mámou okamžitě oženil: Toto mi ukázalo, že za tím není nic víc než mužské ego

Lenčin otec to s mámou měl už delší dobu nahnuté. Neustálé hádky, nedorozumění ve společnosti, osočování a vzájemné obviňování se táhly už přes tři...

Skutečný příběh: Můj manžel mě začal podvádět, jeho reakce mě však šokovala více

S Martinem jsme se poznali ještě na střední škole. Zpočátku jsme byli jen kamarády, kteří spolu fungovaly v partii, přibližně na konci studia se...

Snídáme ho, oběd, večeře: Neodmyslitelná součást jídelníčku, ale o jeho vlivu na zdraví víme málo

Snídáme ho, oběd, večeře. Pečivo je neodmyslitelná součást našeho jídelníčku a přesto o něm a jeho vlivu na zdraví víme stále až překvapivě málo....

Koupelnové trendy: Vytvořte si domácí SPA, ve kterém vaše tělo rozkvete do nové krásy

Koupelna je místo, ze které si ve svém domově můžete vyčarovat příjemné domácí SPA. Stačí se inspirovat nejnovějšími interiérovými trendy, které hovoří jasnou řečí...