Kromě nádherných rób jsme viděli i módní přešlapy: Výběr těchto šatů nebyl nejšťastnější, kterým kráskám to v Cannes nevyšlo?

Ne vždy sáhneme po kouscích, které nám sluší nebo jsou trendy. I na festivalu v Cannes jsme viděli několik modelů šatů, které nebyly příliš vábivé.

Letošní festival v Cannes přinesl nové módní inspirace. Viděli jsme několik dokonalých outfitů, které hvězdné krásky předváděly na červeném koberci s noblesou. Byly však také takové, které nestavily na naprosto lichotivé kousky. Podívejte se, jaký chic model měla na sobě například Julia Roberts:

Módní „nedokonalosti“ z Cannes 2022
Na každém červeném koberci se objeví také modely šatů, které jsou něčím zvláštní a zcela nevyhovují estetickému cítění módních nadšenců. Posuzování toho, co je a co není vhodné, pěkné či trendy je sice velmi subjektivní, avšak většinou se velká část pozorovatelů shodne na nějakém nesouladu.

Při pohledu na takové šaty máme pocit, že nám něco nesedí, něco je nesprávné, jsou možná velmi výstřední, mají deformující střih či zvláštní barvu. I takové kousky se objevily během festivalu v Cannes. Pojďte se s námi podívat na róby, které bychom my přehodnotili.

Frederique Bel
Francouzská herečka a modelka Frederique Bel si dala na sobě vícebarevné mini šaty, které byly nejen příliš „kikiriki“, ale i střihově neseděly na postavě. Toto je za nás jednoznačně nešťastný výběr.

Leonie Hanne
Blogerka Leonie Hanne nevypadala úplně nejhůře. Světle modrá barva jí velmi sluší, ovšem kombinace korzetu jen s honosnou vlečkou působila nějak nedokončeně. Leonie byla nádherná, ale šatům ještě něco chybělo k tomu, aby působily chic a ne vulgárně.

Tallia Storm
Zpěvačka Tallia Storm také vsadila na barevné šaty. Méně je někdy více a to je přesný příklad toho, když jsou šaty spíše kousek na odiv ve výloze než umělecké dílo, než model vhodný k nošení. Tallia v nich působí nestylově a inflantilně, jednoduše to celé spolu neladí, je to překombinované a nevkusné.

Carole Bouquet
Francouzská herečka Carole Bouquet přišla na červený koberec v černých šatech s květinovým dekoltem a bílým límcem. Tento model byl něčím nelichotivý, kombinace límce, výšivky a celého provedení nebyla nejkrásnější a Carole v tomto kousku zanikla.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Nevládnu víc, chci skončit: Upřímná slova známého moderátora, ze kterých mrazí…

„Přiznat si, že práce, kterou jsem přes dvě desetiletí dělal, a kterou jsem miloval, mě víc nenaplňuje, bylo devastační,“ přiznává Michal. Za úsměvem se skrývá...

Stačí k pohodlnému životu v domě 40 metrů čtverečních? Podívejte se, co dokáže flexibilní dispozice

Na pozemku stála opuštěná hospodářská stavba. Kdysi se používala pro skladování krmiv a zemědělských nástrojů. Celá budova byla postavena v tradičním lokálním stylu. Přestože...

Dcera se mi nikdy s ničím nesvěřila: První těhotenství ji natolik změnilo, že udělala něco, co bych nikdy nečekala

Jana své dceři Lence nerozuměla. Někdy se jí zdálo, že ji zcela nepoznává a to, co si lidé vysvětlovali jako pubertální odcizení, se v...

Coca-Cola aneb značka úzce spjatá s Vánoci. Jak vypadá její letošní reklama?

Letošní vánoční kampaň Kouzlo být spolu (Real Magic at Christmas) společnosti Coca-Cola vyzdvihuje a oslavuje sílu sounáležitosti. Značka, která se stala synonymem vánočního období,...

Jak se v dobrém rozejít s kámoškou, kterou už nemáte ráda? Začněte varováním, až to pro ni není takový šok, radí psycholožka

Někdy se stává, že si se svými kamarádkami jednoduše přestanete rozumět. Už vás nebaví trávit s nimi tolik času, nechce se vám tolerovat jejich...