Kromě nádherných rób jsme viděli i módní přešlapy: Výběr těchto šatů nebyl nejšťastnější, kterým kráskám to v Cannes nevyšlo?

Ne vždy sáhneme po kouscích, které nám sluší nebo jsou trendy. I na festivalu v Cannes jsme viděli několik modelů šatů, které nebyly příliš vábivé.

Letošní festival v Cannes přinesl nové módní inspirace. Viděli jsme několik dokonalých outfitů, které hvězdné krásky předváděly na červeném koberci s noblesou. Byly však také takové, které nestavily na naprosto lichotivé kousky. Podívejte se, jaký chic model měla na sobě například Julia Roberts:

Módní „nedokonalosti“ z Cannes 2022
Na každém červeném koberci se objeví také modely šatů, které jsou něčím zvláštní a zcela nevyhovují estetickému cítění módních nadšenců. Posuzování toho, co je a co není vhodné, pěkné či trendy je sice velmi subjektivní, avšak většinou se velká část pozorovatelů shodne na nějakém nesouladu.

Při pohledu na takové šaty máme pocit, že nám něco nesedí, něco je nesprávné, jsou možná velmi výstřední, mají deformující střih či zvláštní barvu. I takové kousky se objevily během festivalu v Cannes. Pojďte se s námi podívat na róby, které bychom my přehodnotili.

Frederique Bel
Francouzská herečka a modelka Frederique Bel si dala na sobě vícebarevné mini šaty, které byly nejen příliš „kikiriki“, ale i střihově neseděly na postavě. Toto je za nás jednoznačně nešťastný výběr.

Leonie Hanne
Blogerka Leonie Hanne nevypadala úplně nejhůře. Světle modrá barva jí velmi sluší, ovšem kombinace korzetu jen s honosnou vlečkou působila nějak nedokončeně. Leonie byla nádherná, ale šatům ještě něco chybělo k tomu, aby působily chic a ne vulgárně.

Tallia Storm
Zpěvačka Tallia Storm také vsadila na barevné šaty. Méně je někdy více a to je přesný příklad toho, když jsou šaty spíše kousek na odiv ve výloze než umělecké dílo, než model vhodný k nošení. Tallia v nich působí nestylově a inflantilně, jednoduše to celé spolu neladí, je to překombinované a nevkusné.

Carole Bouquet
Francouzská herečka Carole Bouquet přišla na červený koberec v černých šatech s květinovým dekoltem a bílým límcem. Tento model byl něčím nelichotivý, kombinace límce, výšivky a celého provedení nebyla nejkrásnější a Carole v tomto kousku zanikla.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Dámská móda pro jaro 2022 – podívejte se, co nesmí chybět ve vašem šatníku

Každou sezónu zasáhne naše oblíbené prodejce módy nový výběr bestsellerů. S tolika produkty a trendy na jaře 2022, se kterými je třeba držet krok,...

9 beauty triků pro dokonalé líčení: Lehké a levné tipy jsme si samy ověřili, podívejte se na video

Jak na dokonalý make-up look? K takovému líčení vám stačí pár minut a nepotřebujete žádné speciální dovednosti. A my jako spávné ženy jsme si...

Jablka pozitivně ovlivňují imunitu. Jíme je však málo

Ovoce s tradicíVěděli jste, že jablka tvoří 70% celkové úrody slovenského ovoce? Zapsaných máme až 150 různých odrůd! Mezi ty nejoblíbenější patří červenožlutá Gala,...

Červnové povinnosti v zahradě a ve skleníku? Na toto určitě nezapomeňte!

V červnu má každý zahrádkář plné ruce práce, ale už vidíme také první úrodu a množství květin, takže je to radostnější. Víte, které práce...

Vychutnejte si domácí jídlo na terase

Nikde jinde nechutná tak jako na čerstvém vzduchu. Užijte si své oblíbené i netradiční pokrmy venku, ať už uděláte jen pár kroků na zahradu,...