Láska nemusí vždy vyprchat

Dotýkej se mě. To bylo mé zbožné přání. Poprvé jsme se ocitli u našich sami doma. Před námi ležela miska pistáciových oříšků a v televizi šli hudební klipy. Měla jsem sucho v ústech, ale můj rozkrok se pomalu začínal probouzet. Sama jsem nevěděla, jaké to s ním bude poprvé…

I dnes vám přinášíme erotickou povídku…

Přesně na tyto chvíle jsem si vzpomněla, když jsme konečně o pár let později seděli vedle sebe v obýváku. Jeho ruka se dotýkala mé. Dívali jsme se spolu na televizi, ale já jsem byla myslí úplně jinde. David sledoval hokej a s pohroužením do zápasu vyjídal pukance.

„Dáš mi pár?“ řekla jsem a on mi rukou vložil do úst pár kousků. Jemně jsem mu políbila prsty. Nečekal to. Odvrátil pohled od televize. Zestárl. Stejně jako já. Od našeho prvního milování uplynulo mnoho let, mnoho dalších milování i hádek. Někdy jsme si neuměli přijít na jméno, ale všechny krize jsme jaksi úspěšně zažehnali.

Chtěla jsem však zažít opět ten pocit. Vnímat ho jako poprvé. Jeho nedočkavost, lásku, to, že mě nebere jako samozřejmost.

Ruku jsem mu vsunula pod sukni. Dlaň jsem mu vedla po stehně směrem vzhůru. Najednou odvrátil zrak od televize. Nejprve mi podíval do tváře a potom na stehno. Moje sukně se vyhrnula a on viděl to, co nejprve ucítil prsty. Lem samodržek ho vždy velmi vzrušoval. A teď se jich dotýkal, byl příjemně překvapen a roztoužen.

„Judit?“řekl tak zlato. Jemně nadrženě a jemně v očekávání.

„Vím, je třetí třetina,“ řekla jsem a pořád jsem mu držela ruku na mém stehně.

„Ale to nevadí,“ řekl a políbil mě. Dlaní mi přecházel po nohou. Přesně mezi nahou pokožkou a končící punčochou. Jeho vzrušení se začínalo opravdu viditelně rozpínat. Byla jsem nadšená, jak dokonale moment překvapení fungoval.

Tak jako tehdy. Poprvé. Když jsme seděli spolu nesměle, on mi položil ruku na stehno a já jsem mu ji zavedla hlouběji mezi nohy. A tak to všechno mezi námi začalo.

Stejně jako dnes, když už sice o něco suverénněji zamířil do mého rozkroku. Nahmatal lem kalhotek, jemně je odtáhl a dotkl se mi klitorisu.

Byla jsem vzrušená. Měla jsem na něj velkou chuť, líbala jsem mu krk, rty, tvář.

V televizi si zatím hráči vyměňovali poupata. Nevěnoval tomu pozornost. Byl najednou jen můj.

Sklouzel z gauče a celou hlavu si ponořil mezi má stehna. Sukně se mi vyhrnula až nad lůno. Stáhnul mi kalhotky a já jsem si vychutnávala jeho dech, jeho jazyk, jeho dráždění mého klína. Přitom mi hladil vnitřní stehna přesně tak, jak jsem to měla ráda.

„Dotýkej se mě,“ opět jsem si opakovala v mysli, jako kdysi. A on se mě dotýkal. Hladil mě a v mém klíně se stupňovalo vzrušení. Nepřestával. Přecházel po mých vlhkých pyscích, dokud jsem nezačala rychleji dýchat. Mé tělo reagovalo přímo nadrženě. Roztápala jsem se mu na ústech a chtěla jsem, jen jediné. Aby ten pocit nikdy nepřestal. Vyvrcholila jsem. Roztouženě jsem se na něj dívala, když se postavil, stáhl si krátké gate, šortky, tričko. Zůstal nahý, se svým vzpřímeným údem stát rovnou naproti mně. Byl to krásný pohled. Stále se mi líbil jako muž, vzrušoval mě a já jsem ze sebe sundala tričko i podprsenku. Chtěla jsem jeho doteky a rty na mých nahých bradavkách.

Stáhla jsem ho na sebe, otočila jsem se mu stranou a on mě uchopil za zadek. Vnikl do mě, přičemž jeho rty skončily přímo na mých prsou. Nemusela jsem nic říkat. Jen vzdech mu stačil k tomu, aby pokračoval. Začal stále prudší přirážet. Bylo to krásné.

„Bože, nikdy ze mě nevyjdi,“ šeptala jsem, jak se se mnou miloval. Hladil mi punčochy, laskal bradavky a já jsem byla vzrušením bez sebe. I to jeho se stupňovalo.

Otočil jsi mě dozadu, otevřel a jemně do mě vnikal. Milovala jsem ten pocit, když ze mě celý vyšel a potom znovu a znovu otevřel moji mušličku a vnikal do ní. Ten pocit bych nevyměnila za nic na světě. Byl pořád stejně krásný. Ba ještě krásnější než kdysi.

Chvíli jsem mu šla vstříc zadečkem, než jsem se vyklouzla a nasedla si na něj. Klouzala po něm nahoru a dolů, opírala se o jeho hruď, přecházela mu po bradavkách a jemně ho i hladila. Milovala jsem ten pocit, když jsem na něm mohla jezdit a mít ho ve své moci. Mezi mými stehny a být paní situace. Oddávat se té slasti, kterou jsem si mohla sama dávkovat s milovaným partnerem. Cítila jsem se opravdu šťastná.

Tehdy před lety jsme měli kondom a ani tak do mě nevyvrcholil. Teď jsem konečně cítila jeho orgasmus ve mně. Bylo to krásné. Tak vášnivé a když se z televize ozval: „Góóól,“ byla jsem nejšťastnější na světě. David totiž tak jako před lety, zapomněl na to, co se děje kolem. Tehdy zapomněl na film, dnes i na jeho oblíbený tým. Neodvrátil hlavu ode mě. Zíral mi do očí rozšířenými zorničkami. A já jsem cítila, jak mě miluje. Stále. Přitom stačí tak málo, naladit se na sebe a zapomenout na všechno kolem.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Potraviny, které vám pomohou více než klasické vitamíny: Lékařka prozradila, v čem to je

Tyto potraviny vás nejen zasytí, ale mají i množství zdravotních benefitů. Jsou zdravé, chutné, obsahují dávku nejdůležitějších vitamínů jako A, C, D, K. No...

Manželovi jsem řekla jednu věc ze své minulosti: Netušila jsem však, co to udělá s naším vztahem

Moje minulost je mou součástíRenáta neměla nouzi o nezdařené vztahy a možná i proto jí na současném manželství tak velmi záleželo. "Chtěla jsem, aby...

Elegantní betonové desky nesou jméno CARAT

Přesuňte se z interiéru svého rodinného domu ven a trávte více času na čerstvém vzduchu. Vytvořte si v exteriéru útulný venkovní prostor podobný obývacímu...

Padparadscha

Označení Padparadscha patří pro velmi vzácný safír a znamená to lotosový květ a původ tohoto slova pramení až ze Srí Lanky. Zde jsou také...

Jaké jsou výhody novomanželské půjčky?

Když se lidé stanou něčí manželkou či manželem, je to pro ně důležitá událost v životě. Po svatbě často přichází otázky týkající se bydlení....