Hledání lásky je proces… Jak být v něm úspěšná?

A právě tomuto procesu věnuje pozornost nová česká komedie Ženy a život, která je právě v kinech.

A má-li na konci procesu hledání být happy end, jak se na romantickou komedii patří, musí někdy pomoci náhoda, někdy pár facek a někdy zkrátka jen stačí přestat řešit vztahové problémy s osobou, která s vámi vztah vůbec nemá.

Eliška, hlavní hrdinka filmu, je typická dobrá holka. Možná až příliš. V práci jí chybí ostré lokty a ve vztahu přetrvává slepá víra v oboustrannou lásku. O to akčnější je však její volnomyšlenkárská sestra Ilona!

Společně se vrhnou na budování rodinného podniku, s čímž jim má pomoci i právě za rozvádějící kamarád Richard. Ne zcela jim to vychází, podobně jako nevychází podle představ ani Eliškin vztah s úspěšným tenistem Petrem. Chodí s ní ten chlap vůbec, nebo chodí jen ona s ním?

Mnoho věcí bude třeba si ujasnit a začít plnit sny, i kdyby měly z nebe padat traktory! A tak začne bojovat Eliška o Petra, Richard o Elišku, Richardova manželka o Richarda… a maminka s tatínkem o blaho všech.

Režisér Petr Zahrádka (Doktor Martin, Chlap na střídačku, Láska na špičkách) natočil podle scénáře Zity Marinovové film, ve kterém se před kamerou setkala mladá herecká generace se stálicemi české filmové a seriálové tvorby.

Eva Salvatore Burešová hraje dobrosrdečnou Elišku, její energickou sestru Ilonu ztvárňuje Aneta Krejčíková a kamaráda Richarda Petr Buchta. Úkol starostlivých rodičů se zhostili Veronika Freimanová a Jiří Lábus. Komediální multitalent Jakub Kohák se představí jako nevypočitatelný, světově úspěšný tenista Petr.

Kromě nich se na plátně objeví také herečka a zpěvačka Olga Lounová, herečka a moderátorka Eva Decastelo či módní návrhář Osmany Laffita.

Romantickou komedii Ženy a život, ve které se život bude hlavním hrdinkám intenzivně stavět do cesty, přinese do slovenských kin distribuční společnost Continental film.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Nevěděla jsem si představit, že se najde muž hodný mé dcery: Tvrdohlavost mě v našem vztahu naučila jedno

Myslela jsem si, že se můj postoj změní tím, jak budou děti růst, ale situace se pouze zhoršovala. Čím více měli potřebu trávit čas...

Nevládnu víc, chci skončit: Upřímná slova známého moderátora, ze kterých mrazí…

„Přiznat si, že práce, kterou jsem přes dvě desetiletí dělal, a kterou jsem miloval, mě víc nenaplňuje, bylo devastační,“ přiznává Michal. Za úsměvem se skrývá...

Když dovršíte 35. rok života, začíná stárnutí: Jaký je váš skutečný věk ve srovnání s tím biologickým?

Na otázku, kolik máte let, pravděpodobně odpovíte na základě počtu let, které uplynuly od vašeho narození. To by byl váš chronologický věk. Možná lékař tvrdí,...

Stačí k pohodlnému životu v domě 40 metrů čtverečních? Podívejte se, co dokáže flexibilní dispozice

Na pozemku stála opuštěná hospodářská stavba. Kdysi se používala pro skladování krmiv a zemědělských nástrojů. Celá budova byla postavena v tradičním lokálním stylu. Přestože...

Jaké jsou výhody novomanželské půjčky?

Když se lidé stanou něčí manželkou či manželem, je to pro ně důležitá událost v životě. Po svatbě často přichází otázky týkající se bydlení....