Elegantní betonové desky nesou jméno CARAT

Přesuňte se z interiéru svého rodinného domu ven a trávte více času na čerstvém vzduchu. Vytvořte si v exteriéru útulný venkovní prostor podobný obývacímu pokoji a dosyta si vychutnávejte sluneční paprsky. Terasa s betonovou dlažbou vám poskytne příjemné místo pro rodinné obědy pod modrou oblohou, pro čtení oblíbené knihy na houpačce či na opalování a lenošení na lehátku.

Stylovou, ale současně praktickou a funkční terasu se vám podaří vytvořit s betonovými plotnami Semmelrock. Od tradiční dlažby se platně liší zejména svými většími rozměry, jejich design podtrhují jednoduché linie a čisté tvary. Každému typu prostředí dodají velkou výrazovou sílu, přičemž zvýrazní charakter tradičního i moderního rodinného domu.

Přednosti velkoformátových desek
Velkoformátové betonové desky Semmelrock mají tloušťku od 3,9 do
4,2 cm. Oproti dlažbě jsou tak štíhlejší, což umocňuje jejich elegantní a moderní vzhled. I přes menší tloušťku vynikají mechanickou pevností a odolností proti povětrnostním vlivům. Poradí si s mrazem, teplotními výkyvy i vlhkostí a jsou mimořádně odolné proti oděru. Zvládají i větší zatížení či méně šetrné zacházení, proto jsou velmi oblíbené nejen pro obytné, ale také komerční prostory.

Tmavá terasa s moderním sezením a prosklením
Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Navíc jsou stálobarevné a vyznačují se rychlejším a jednodušším způsobem pokládky. Významnou předností betonových desek je i jejich nenáročná údržba, k čemuž výrazně přispívá povrchová úprava Semmelrock Protect Plus. Desky jsou méně náchylné ke znečištění, velkoformátové desky se snadno čistí a snadno udržují.

Nové tváře v rodině desek CARAT
Velkoformátové desky CARAT zajistí každé terase elegantní vzhled, a to po velmi dlouhé období. Rodina se rozrostla o nové betonové desky v atraktivních barvách a formátech, které lze harmonicky kombinovat a doplňovat is zdovým systémem či dalšími prvky značky Semmelrock. Desky vytvoří v exteriéru jedinečnou atmosféru a dodají zahradním plochám nezaměnitelné vyzařování.

Caratmondego
Velkoformátové desky s reliéfní strukturou a jemně třpytivým povrchem zaujmou svým jednoduchým, ale zároveň nevšedním designem. Tmavé a světlé odstíny se hodí k moderní architektuře.

Tmavá dlažba s vázou
Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Desky CARATmondego jsou k dispozici v hladké verzi nebo ve vizuálně zajímavém provedení s drážkami. Lze je vzájemně kombinovat a dodají každé zahradě šmrnc.

Caratvertino
Vzorovaná struktura povrchu zdůrazňuje přírodní charakter dlažby a travertinový vzhled vnáší do vnějších prostor eleganci a nadčasový design. Velký formát ploten v krémově-bílé a stříbrno-šedé barvě lze vhodně zakomponovat do klasických i moderních exteriérů.

Caratsantino
Strukturovaný povrch, elegantní vzhled, jemná textura a hedvábný lesk charakterizují betonové desky CARATsantino. Velký formát 80×40 cm se strukturovaným povrchem s okouzlujícím vizuálním efektem přitáhne pozornost kolemjdoucích a elegantní vzhled si získá srdce všech milovníků čistého designu. Bílá či antracitová barva dodá vnějšímu prostoru nadčasovost.

CARATfinezza
Desky s decentním a uhlazeným vzhledem okouzlí zejména minimalisty. Svými kovovými barvami v odstínech stříbrné a platinové a jemnou strukturou představují desky CARATfinezza ideální volbu pro elegantní terasy.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Nevěděla jsem si představit, že se najde muž hodný mé dcery: Tvrdohlavost mě v našem vztahu naučila jedno

Myslela jsem si, že se můj postoj změní tím, jak budou děti růst, ale situace se pouze zhoršovala. Čím více měli potřebu trávit čas...

Otce jsem naposledy viděla jako malá: Až po letech mi vysvětlil, že za jeho odchodem stála tato absurdita

Petra měla se svým otcem neuvěřitelně skvělý vztah. Byl pro ni hrdinou a vzorem zároveň, cítila se jako jeho malá princezna. Věděla, že tvrdě...

Znáte hořčíkový olej, který dokonale hýčká naše svaly?

Všichni sportovci, ať už jsou vrcholoví nebo rekreační se minimálně občas setkají s bolestmi svalů. Stačí „přepísknout“ trénink nebo v soutěži jet na plný výkon, či...

Láska, která nás zachránila

Přitulila jsem se k němu a začala jsem i jemu svlékat zmoklé věci. Bylo jasné, že teď sem nikdo nepřijde. Byli jsme tady sami....

Hledání lásky je proces… Jak být v něm úspěšná?

A právě tomuto procesu věnuje pozornost nová česká komedie Ženy a život, která je právě v kinech. A má-li na konci procesu hledání být happy...