Elegantní betonové desky nesou jméno CARAT

Přesuňte se z interiéru svého rodinného domu ven a trávte více času na čerstvém vzduchu. Vytvořte si v exteriéru útulný venkovní prostor podobný obývacímu pokoji a dosyta si vychutnávejte sluneční paprsky. Terasa s betonovou dlažbou vám poskytne příjemné místo pro rodinné obědy pod modrou oblohou, pro čtení oblíbené knihy na houpačce či na opalování a lenošení na lehátku.

Stylovou, ale současně praktickou a funkční terasu se vám podaří vytvořit s betonovými plotnami Semmelrock. Od tradiční dlažby se platně liší zejména svými většími rozměry, jejich design podtrhují jednoduché linie a čisté tvary. Každému typu prostředí dodají velkou výrazovou sílu, přičemž zvýrazní charakter tradičního i moderního rodinného domu.

Přednosti velkoformátových desek
Velkoformátové betonové desky Semmelrock mají tloušťku od 3,9 do
4,2 cm. Oproti dlažbě jsou tak štíhlejší, což umocňuje jejich elegantní a moderní vzhled. I přes menší tloušťku vynikají mechanickou pevností a odolností proti povětrnostním vlivům. Poradí si s mrazem, teplotními výkyvy i vlhkostí a jsou mimořádně odolné proti oděru. Zvládají i větší zatížení či méně šetrné zacházení, proto jsou velmi oblíbené nejen pro obytné, ale také komerční prostory.

Tmavá terasa s moderním sezením a prosklením
Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Navíc jsou stálobarevné a vyznačují se rychlejším a jednodušším způsobem pokládky. Významnou předností betonových desek je i jejich nenáročná údržba, k čemuž výrazně přispívá povrchová úprava Semmelrock Protect Plus. Desky jsou méně náchylné ke znečištění, velkoformátové desky se snadno čistí a snadno udržují.

Nové tváře v rodině desek CARAT
Velkoformátové desky CARAT zajistí každé terase elegantní vzhled, a to po velmi dlouhé období. Rodina se rozrostla o nové betonové desky v atraktivních barvách a formátech, které lze harmonicky kombinovat a doplňovat is zdovým systémem či dalšími prvky značky Semmelrock. Desky vytvoří v exteriéru jedinečnou atmosféru a dodají zahradním plochám nezaměnitelné vyzařování.

Caratmondego
Velkoformátové desky s reliéfní strukturou a jemně třpytivým povrchem zaujmou svým jednoduchým, ale zároveň nevšedním designem. Tmavé a světlé odstíny se hodí k moderní architektuře.

Tmavá dlažba s vázou
Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Desky CARATmondego jsou k dispozici v hladké verzi nebo ve vizuálně zajímavém provedení s drážkami. Lze je vzájemně kombinovat a dodají každé zahradě šmrnc.

Caratvertino
Vzorovaná struktura povrchu zdůrazňuje přírodní charakter dlažby a travertinový vzhled vnáší do vnějších prostor eleganci a nadčasový design. Velký formát ploten v krémově-bílé a stříbrno-šedé barvě lze vhodně zakomponovat do klasických i moderních exteriérů.

Caratsantino
Strukturovaný povrch, elegantní vzhled, jemná textura a hedvábný lesk charakterizují betonové desky CARATsantino. Velký formát 80×40 cm se strukturovaným povrchem s okouzlujícím vizuálním efektem přitáhne pozornost kolemjdoucích a elegantní vzhled si získá srdce všech milovníků čistého designu. Bílá či antracitová barva dodá vnějšímu prostoru nadčasovost.

CARATfinezza
Desky s decentním a uhlazeným vzhledem okouzlí zejména minimalisty. Svými kovovými barvami v odstínech stříbrné a platinové a jemnou strukturou představují desky CARATfinezza ideální volbu pro elegantní terasy.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Jaké jsou výhody novomanželské půjčky?

Když se lidé stanou něčí manželkou či manželem, je to pro ně důležitá událost v životě. Po svatbě často přichází otázky týkající se bydlení....

Nevěděla jsem si představit, že se najde muž hodný mé dcery: Tvrdohlavost mě v našem vztahu naučila jedno

Myslela jsem si, že se můj postoj změní tím, jak budou děti růst, ale situace se pouze zhoršovala. Čím více měli potřebu trávit čas...

Jak se v dobrém rozejít s kámoškou, kterou už nemáte ráda? Začněte varováním, až to pro ni není takový šok, radí psycholožka

Někdy se stává, že si se svými kamarádkami jednoduše přestanete rozumět. Už vás nebaví trávit s nimi tolik času, nechce se vám tolerovat jejich...

Otce jsem naposledy viděla jako malá: Až po letech mi vysvětlil, že za jeho odchodem stála tato absurdita

Petra měla se svým otcem neuvěřitelně skvělý vztah. Byl pro ni hrdinou a vzorem zároveň, cítila se jako jeho malá princezna. Věděla, že tvrdě...

Jablka pozitivně ovlivňují imunitu. Jíme je však málo

Ovoce s tradicíVěděli jste, že jablka tvoří 70% celkové úrody slovenského ovoce? Zapsaných máme až 150 různých odrůd! Mezi ty nejoblíbenější patří červenožlutá Gala,...